S odborníky o ranách – díl 2: Mgr. Markéta Koutná, Ph.D.

V novém díle cyklu rozhovorů, ve kterém se ptá specialistka na hojení ran PhDr. Adéla Holubová, Ph.D., MBA odborníků na různé aspekty hojení ran, jsme oslovili Mgr. Markétu Koutnou, Ph.D., konzultantku pro hojení ran z VFN Praha a dlouholetou špičkovou odbornici v této oblasti. Jak se dostala k problematice hojení ran a jaké jsou její vzpomínky na hojení ran před 30 lety? V jaké fázi je nyní problematika hojení ran v České republice, o čem paní magistra sní v oboru hojení ran a co by měla přinést nová pacientská organizaci Zahojime? Poslechněte si odpovědi na tyto a další otázky v rozhovoru z cyklu S odborníky o ranách.

Podívejte se i na další rozhovory

Další články

Zahojíme na konferenci EPUAP

Zahojime i letos prezentovalo svou činnost na výroční konferenci Evropského poradního panelu pro otázky dekubitů. Podívejte se na prezentaci.

číst více

23. výroční konference EPUAP

Letošní výroční konference Evropského poradního panelu pro otázky dekubitů EPAUP se koná 13. – 15. září 2023 v Leedsu. Časná registrace do 20. 7. 2023.

číst více

Dotazníkový průzkum Rovnost ve společenském a profesním postavení sester

Cílem předkládaného výzkumu je analýza veřejného mínění dospělé populace v deseti evropských zemích o společenském a profesním postavení sester. K účasti na průzkumu jsou zváni jak zdravotničtí pracovníci, tak laická veřejnost (všichni občané České republiky starší 18 let). Vyplnění dotazníku vyžaduje přibližně 10 min.

číst více